مشاور املاک چهاردانگه

.2اکتبر. 2021
۰ نظر
مشاور املاک

برخلاف افراد اندکی که فکر می کنند استفاده از مشاور املاک و بهره مندی از تخصص آنها برای خرید یا فروش ملک و مستغلات کاری بیهوده است اما بسیاری از مردم به مشاورین املاک باور دارند و برای امور خرید یا فروش ملک و مستغلات خود از آنها کمک می گیرند. هرچند که برای تنظیم قولنامه خرید یا فروش و همچنین اجاره هر ملک و مستغلات می بایست به یک کارگزار یا مراجعه کرد.

در واقع مشاور املاک، نماینده خریداران و فروشندگان املاک و مستغلات محسوب می گردد و از سوی دولت نیز مجوز دارد تا در خصوص قراردادهای خرید و فروش ملک و مستغلات مذاکره کند یا اسناد و مدارک مورد نیاز برای انعقاد هر نوع معاملات ملکی را بررسی و مدیریت نماید. در این راستا مشاور املاک آسمان مفتخر است که با کادری حرفه ای و مجرب از مشاوران املاک در خدمت عموم مردم باشد.

مشاور املاک چهاردانگه 

در حقیقت مشاور املاک آسمان با اشراف کامل به اطلاعات فروش یا اجاره املاک و مستغلات شهر چهاردانگه در استان تهران و برخورداری از مشاوران حرفه ای در چهار گروه مشاوران فروش، مشاوران خرید، مشاوران دوطرفه و کارگزاری معاملات، شرایط ایده آلی را مهیا کرده است تا هر یک از مخاطبان و مراجعین اعم از خریدار و فروشنده یا موجر و مستاجر، بهترین نتیجه ممکن از خرید و فروش ملک و مستغلات یا اجاره آنها به دست آورند.

مهمترین مشخصه ای که در مشاور املاک آسمان وجود دارد، رعایت بی طرفی در انواع معاملات ملکی در قبال خریدار یا فروشنده است که همین موضوع نیز سبب گشته تا جایگاه مشاور املاک به دلال تنزل پیدا نکند و همواره مورد اعتماد مخاطبان و مشتریان خود باشد و موجبات سود هر دو طرف معامله فراهم آید.

همچنین در مشاور املاک آسمان یک سری از اصول و ارزش ها چون امانت و رازداری و صداقت و بی طرفی بر بسیاری از منافع مادی و امروزی‌ که در برخی از بنگاه ها اهمیت پیدا کرده است، دارای ارجحیت است و هیچگاه این مسائل را قربانی سود و منافع مادی نکرده و نخواهد کرد. به علاوه مشاوران باتجربه ای که کاملا آشنا به مناطق شهر چهاردانگه هستند در این مجموعه مشغول به کارند که تجربه های هر یک از آنها می تواند چه برای فروشندگان و چه خریداران، کمک بسیار بزرگی در جهت انجام تعاملات ملکی پرسود باشد.

چراکه وجود مشاوره های خوب از طرف یک بنگاه باتجربه که به منطقه مورد نظر وارد باشد و ریسک پذیری و افت و خیز بازار معاملات مسکن را نیز بداند، قطعا در جهت نیل به اهداف هر یک از خریداران یا فروشندگان موثر خواهد بود.

با اینحال اگر چنانچه قصد خرید و فروش یا اجاره ملک و مستغلات در یکی از بهترین مناطق حاشیه شهر تهران یعنی شهر چهاردانگه را دارید که در جنوب غربی شهر تهران و در همجواری مناطق ۱۸ و ۱۹ تهران واقع شده است به هیچ وجه فرصت مراجعه و اخذ مشاوره از مشاور املاک آسمان را از دست ندهید.

ما در مشاور املاک آسمان مجموعه ای کامل و بی نظیری از مشاوران حرفه ای و باتجربه که کاملا به منطقه چهاردانگه آشنا هستند گرد هم آورده ایم تا بهترین خدمات مشاوره در خصوص خرید و فروش یا اجاره ملک و مستغلات را به مخاطبان و مشتریان خود ارائه دهیم.

 

پیام بگذارید