معرفی املاک آسمان

.5سپتامبر. 2021
۰ نظر
املاک آسمان

امروزه کسب و کارهای مختلف رشد و پیشرفت بسیاری داشته اند و تمام فعالیت هایشان بر مدار تخصص و تجربه شکل می گیرد؛ لذا بدون داشتن دانش و تخصص یا تجربه در هر شغل و حرفه ای نمی توان به موفقیت و پیشرفت امیدوار بود و یا به یک برند و حرفه شناخته شده تبدیل شد.

در این خصوص مشاغل املاکی یا به قولی بنگاه املاک که عموما در گذشته و تا همین امروز به واسطه اندک تجربه یا مهارتی،توسط افراد ایجاد می گردید که قطعا امروزه اگر از پرسنل و کارمندانی زبده در خصوص حرفه املاک برخوردار نباشند محکوم به شکست در آن حرفه شغلی خواهند بود. در واقع بنگاه مکان و محلی است که در آن یک کارگزار یا مشاور املاک و مستغلات به عنوان نماینده فروشندگان و خریداران املاک یا به صورت مستقل فعالیت می کنند.

در این خصوص اما املاک آسمان که یک مرکز حرفه ای برای خرید و فروش املاک و مستغلات است به عنوان مشاور و کارگزار، دارای تجربه و سابقه ای طولانی است و در همین راستا خدمات ارزنده و حرفه ای به مشتریان و مخاطبان خود ارائه می دهد.

املاک آسمان

همچنین نوع خدمات املاک آسمان بر خلاف برخی از هم صنفی هایش که از نوع معاملات خرید و فروش ملک صرفا بر اساس سود و منفعت است نمی باشد و آنها با ارائه مشاوره های دقیق و حرفه ای و تحلیل های درست از آینده خرید و فروش ملک و ارزیابی های واقعا کارشناسانه از ارزش ملک، برای مراجعین و مشتریان خود اعم از خریدار و فروشنده این فرصت را فراهم آورده اند تا معاملاتی پرسود بر مبنای استراتژی برد برد صورت دهند.

در واقع کارگزاران و مشاوران املاک آسمان بر این باورند که《همه ملک می فروشند اما آنها آرامش》و این موضوع به روشنی با داشتن تجربه حتی یک معامله خرید یا فروش در املاک آسمان مشخص می گردد. اصولا در هر بنگاه املاکی که نظم و حرفه جای خود را صرفا به دلالی بدهد کار به جای معاملات برد برد و دربرداشتن سود و آرامش برای طرفین معامله ، به زیان و ضرر یکی از متعاملین منجر خواهد شد. اینجاست که آرامش بعد از خرید یا فروش به نوعی اندوه و نگرانی از یک معامله بد تبدیل می‌گردد.

از این رو املاک آسمان به صورت سازمان دهی شده و مشخص در چهار بخش در قالب کارگزار و مشاور حوزه املاک و مستغلات به مشتریان و مخاطبان خود خدمات می دهد.

بخش اول برای فروش است که به فروشندگان املاک و مستغلات خدمات حرفه ای و تخصصی فروش ارائه می شود، بخش دوم برای خرید است که به مشتریان خود کمک می کند تا ملک مورد نظر خود را با بهترین شرایط بخرند، بخش سوم مشاوره به دو طرف معاملات املاک و مستغلات یعنی خریدار و فروشنده است و بخش چهارم صرفا نقش کارگزار و مشاور برای عقد توافقنامه یا همان قولنامه خرید یا فروش است که در اینجا نماینده منافع هیچ یک از طرفین یعنی خریدار یا فروشنده نیست و به معاملات آنها جنبه اسنادی و قانونی می بخشد.

با اینحال آنچه املاک آسمان را به عنوان یک بنگاه معاملات مسکن از سایرین فعال در این صنف متمایز کرده است، اجتناب از دلالی و ارائه خدمات حرفه ای خرید یا فروش املاک و مستغلات اعم از بررسی و تحلیل هر نوع خرید یا فروش در سطح شهر تهران می باشد. گواه این مدعا رضایت حداکثری انبوه متعاملین در املاک آسمان اعم از خریدار یا فروشنده است که استمرار مراجعه آنها به املاک آسمان خود گویای این حقیقت است.

 

پیام بگذارید