اجاره کارگاه در شهرک صنعتی چهاردانگه در سال ۱۴۰۰

.21سپتامبر. 2021
۱ دیدگاه
اجاره کارگاه

همواره غالب تولیدی ها و کسب و کارهایی که متکی به ایجاد کارگاه هستند و نمی توانند از پس احداث یا اجاره آن در داخل شهر به جهت هزینه‌ های بالای آن برآیند دست به اجاره کارگاه در حاشیه و اطراف شهر می زنند که اجاره هایی به مراتب کمتر از کارگاه های داخل شهر دارند. از جمله در شهر تهران که نزدیکی کارگاه ها به مرکز شهر و بازار یک مزیت بزرگ محسوب می گردد.

کارگاه در واقع به یک اتاق بزرگ یا ساختمانی اطلاق می گردد که کارگران به درخواست کارفرمای خود در آنجا مشغول به کار هستند. بعضا نیز ممکن است این کارگاه ها در سوله ها یا با استفاده از مصالح ساختمانی جدید چون ساندویچ پانل ها ساخته شوند. در این خصوص می توان به اجاره کارگاه در چهاردانگه اشاره کرد که از نقاط مهم اجاره سوله و کارگاه در استان تهران است.

اجاره کارگاه

با اینحال شهرک صنعتی چهاردانگه جزو مناطقی است که با قرار داشتن در جنوب غربی شهر تهران، نزدیکترین فاصله را به این شهر داشته و در مجاورت مناطق ۱۸ و ۱۹ شهر تهران واقع شده است و از همه مهمتر دسترسی های فوق العاده خوبی به بزرگراه ها و خیابان های منتهی به مرکز شهر تهران دارد. همین موضوع باعث می گردد تا بیشتر از سایر مناطق اطراف تهران مورد توجه باشد.

علاوه بر این  نزدیکی به بازارهای بزرگ تهران و حضور صنوف مختلف در این شهرک صنعتی موجب گردیده تا به یکی از مناطق ایده آل برای اجاره کارگاه تبدیل گردد. از اینها گذشته قیمتی که تولیدی ها و کسب و کارهای مختلف برای اجاره کارگاه می پردازند بسیار مهم است چون باعث می شود براحتی از پس هزینه های تولید برآیند.

بطورکلی وقتی که قرار است اقدام به اجاره یک ملک برای کارگاه نمایید چون به عنوان یک ملک تجاری محسوب می شود، بهتر است که به مواردی چون کاربری آن ملک، منطقه ای که واقع شده، دسترسی ها، متراژ ملک و بودجه و توان خود دقت کنید. در یک ملک مناسب کارگاه که ممکن است فرآیندهای تولید، انبار و توزیع صورت گیرد، حتما می بایست مجوز فعالیت صنعتی نیز داشته باشد.

همچنین متراژ آن متناسب با کار و فعالیت شما بوده و دسترسی به مرکز شهر و نقاط مختلف آن مقدور باشد. یکی از این مناطق خوب که شما می توانید با خیال راحت چه به لحاظ تنوع در متراژ و چه به لحاظ دسترسی ها و مهمتر از همه اجاره های مناسب و مقرون به صرفه بر روی آن حساب باز کنید، شهرک صنعتی چهاردانگه است.

و اما شاید بخواهید از میزان اجاره کارگاه در شهرک صنعتی چهاردانگه نیز مطلع شوید که بر اساس بررسی های ما به صورت استعلام از محل و همچنین از سایت های مختلف، میزان اجاره کارگاه در شهرک صنعتی چهاردانگه بسته به متراژ و امکانات آن و منطقه ای که واقع شده، دارای اجاره های متفاوتی است.

مثلا برای اجاره یک کارگاه با حداقل متراژ های ۵۰ الی ۶۰ متری در شهرک صنعتی چهاردانگه در زمان نگارش این مطلب به ودیعه ای در حدود بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون با مبلغ اجاره ای در حدود ۲ تا ۳ میلیون در ماه و برای اجاره کارگاه با متراژ های بالا مثلا ۳۰۰ تا ۵۰۰ متر به مبلغ رهنی در حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون با اجاره ای بین ۵ تا ۱۰ میلیون در ماه نیاز خواهید داشت.

 

۱ دیدگاه

  1. […] بزرگی که دارد  فرصت بسیار خوبی را  برای کارخانه‌ ها و کارگاه های صنعتی و تولیدکنندگان فراهم کرده است ، چراکه این […]

پیام بگذارید