اجاره سوله در شهرک صنعتی چهاردانگه

.20سپتامبر. 2021
۰ نظر
اجاره سوله

سوله سازه ای بسیار کاربردی و مثلثی شکل (۸) با سقفی شیب دار است که از آن برای مقاصد انبار، سالن های ورزشی، مرغداری، کارگاه و تعمیرگاه، فروشگاه ها و… استفاده می گردد. بطور کلی سوله ها کاربردی عموما صنعتی دارند اما با این وجود از آنها در بخش های مختلف تولیدی و بازرگانی نیز استفاده های بسیاری می شود.

امروز به جهت هزینه های بالای ساخت سوله، عموما تولیدکنندگان و بازرگانان ترجیح می دهند که به جای احداث سوله، اقدام به اجاره سوله نمایند. اما نکته ای که هست اینکه اجاره سوله می بایست در مکان و منطقه ای مناسب باشد تا امکان ذخیره و توزیع کالا یا محصولات براحتی میسر باشد. در واقع سوله ها می بایست دسترسی خوب و راحتی به جاده ها و بزرگراه های اصلی داشته باشند تا فرآیند انبار و جابه جایی و توزیع به سهولت انجام پذیرد.

بخصوص اگر قصد اجاره سوله در تهران را داشته باشید، بطور قطع اجاره آن در داخل شهر به جهت دسترسی بهتر و نزدیکی به مرکز شهر بهتر خواهد بود اما مشکلی که وجود دارد اجاره بالای سوله در داخل شهر است که برای بسیاری از تولیدی ها و بازرگانان صرف نمی کند. لذا چاره کار اجاره سوله در اطراف شهر تهران است که از اجاره هایی به مراتب ارزان تر از سوله های داخل شهر تهران برخوردار هستند.

منتها بهتر است وقتی برای اجاره سوله در اطراف شهر تهران اقدام می کنید به دسترسی های جاده ای آن به مرکز شهر تهران دقت کنید. چون برای فرآیند انبار و توزیع در سطح شهر، وجود خیابان ها و بزرگراه هایی که بتوانند سهولت ارتباط سوله با مرکز شهر را فراهم آورند یک مزیت بسیار بزرگ خواهد بود. بخصوص برای کسانی که قصد اجاره سوله در اطراف شهر را دارند.

اجاره سوله

یکی از نقاطی که امروز برای اجاره سوله به یک منطقه ایده آل تبدیل گشته است، شهرک صنعتی چهاردانگه است. این شهرک که در جنوب غربی تهران و در مجاورت مناطق ۱۸ و ۱۹ تهران واقع شده است به واسطه دسترسی راحت به بزرگراه هایی چون تندگویان، سعیدی، آزادگان و… امکان دسترسی سریع به مرکز شهر تهران را فراهم آورده است.

شاید هم برای همین است که بسیاری از صنایع در این منطقه گرد هم آمده اند و امروز شهر چهاردانگه را یک شهرک صنعتی می دانند. در واقع موقعیت مکانی شهرک صنعتی چهاردانگه با شاهراه های مهم که این منطقه را به مرکز شهر تهران متصل می کند سبب گردیده تا اجاره سوله در شهرک صنعتی چهاردانگه رونق بگیرد و شاهد سوله های متعدد در متراژ ها و با امکانات مختلف و گسترده باشیم.

با اینحال علاوه بر اینکه اجاره سوله در شهرک صنعتی چهاردانگه مناسب و مقرون به صرفه است به جهت اینکه تراکم صنایع و به تبع آن تعداد سوله ها در آن گسترده است باعث می گردد تا روند استفاده از سوله در این منطقه اعم از انبار تا توزیع به یک فرآیند عادی و معمول تبدیل گردد و مثل برخی سوله ها در داخل شهر برای ساکنین اسباب مزاحمت یا جلب توجه نکند.

همچنین شهرک صنعتی چهاردانگه را می توان نزدیک ترین منطقه به تهران برای اجاره سوله در اطراف شهر تهران دانست.

 

پیام بگذارید