اجاره باغ و ویلا کوتاه مدت در فیروزبهرام چهاردانگه

.17اکتبر. 2021
۱ دیدگاه
اجاره باغ و ویلا کوتاه مدت

چهاردانگه در شهرستان اسلامشهر استان تهران قرار دارد. این منطقه یکی از مراکز مهم صنعتی و تجاری در تهران به شمار می‌رود. چهاردانگه علاوه بر مراکز صنعتی، محدوده‌هایی از مناطق مسکونی را نیز دارد. دهستان فیروزبهرام یکی از مناطق زیبای چهاردانگه است که جمعیتی بالغ بر ۱۰۰۰۰ نفر دارد.

از جذابیت‌های فیروزبهرام،اجاره باغ و ویلا کوتاه مدت است که می‌توانید آنها را به صورت روزانه اجاره کنید. اگر به اجاره باغ و یا ویلا برای یک دورهمی خانوادگی می‌اندیشید و میخواهید اطلاعاتی درمورد شرایط اجاره باغ‌ها و ویلاهای زیبای فیروزبهرام داشته باشید، این مقاله را از دست ندهید.

در این روزهای پر دود پایتخت که همه روزه خستگی را به اهالی خودش می‌نشاند و با سروصداها و دوندگی‌هایی که برای ساکنینش به ارمغان می‌آورد، نشاط را از چهره شهر خالی کرده است، هیچ چیز مانند گذران یک آخر هفته در یک باغ و یا ویلایی به دور از هیاهوی شهر، انسان را خوشحال و شاداب نمی‌کند.

شرایط اجاره باغ و ویلا کوتاه مدت

گذراندن یک شب به یادماندنی در ویلاها و باغ‌های اطراف تهران برای بسیاری از افراد دیگر غیرممکن و آرزو نیست. فیروزبهرام که یکی از زیباترین مناطق تهران است، چندین ویلا و باغ پر طراوت و جذاب را در خود جای داده است که شما می‌توانید با اجاره آن‌ها به مدت یک شب و یا چند روز وقت خود را در آنجا بگذرانید.

اجاره باغ و ویلا کوتاه مدت در فیروزبهرام، امکان استراحت شما را در فضایی خارج از ازدحام و فشارهای زندگی شهرنشینی برای به ارمغان می‌آورد.

 ابعاد این اقامتگاه ها عامل مهمی در هزینه اجاره باغ و ویلا کوتاه مدت دارد که برخی از آنها بزرگ و برخی کوچک هستند.همچنین برخی از ویلاها با ظرفیت بالا و تعداد اتاق خواب‌های زیادی هستند که اگر خانواده پرجمعیتی هستید و یا با تعداد افراد بیشتری قصد گذران یک مدت به یادماندنی و لذت بخش هستید می‌توانید از ویلاها با ظرفیت‌های بالاتر استفاده کنید.

امکاناتی که این ویلاها در اختیار شما قرار می‌دهند نیز متفاوت است. برخی ازآنها همراه پنت هاوس و برخی ازآنها استخردار هستند. بسته به برآورد هزینه‌هایی که دارید، امکاناتی که خواهان آن هستید و همچنین مدت زمان اجاره این ویلاها می‌توانید اقدام به اجاره ویلا یا باغ نمایید. میزان اجاره این ویلاها و باغ‌ها روزانه است و با توجه به تعداد روزهایی که قصد استراحت در ویلا را دارید اقدام به اجاره می کنید.

فیروزبهرام که در نزدیکی چهاردانگه قرار دارد، از زیباترین مناطقی است که می‌توانید در آنجا اقدام به اجاره چند روزه باغ و یا ویلا کنید. باغ‌ها و ویلاهای فیروزبهرام با امکانات ویژه و منحصر به فرد خود اوقات به یادماندنی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مزیت فیروزبهرام نسبت به محل‌های دیگر در تهران این است که می‌توانید در کنار باغ و ویلای خود از مکان‌های دیدنی این منطقه نیز دیدن فرمایید. روستای فیروزبهرام با جمعیت ۱۰۰۰۰ نفری خود که بافت فرهنگی و قومیتی ویژه خود را دارد از مکان‌های دیدنی این منطقه است.

در فیروزبهرام باغ‌ها و ویلاهای ویژه‌ای وجود دارد که مالکان آن‌ها را برای اجاره ارائه می‌دهند. با توجه به ظرفیت ویلا، امکانات و ابعاد آن و میزان هزینه‌ای که میخواهید پرداخت کنید، گزینه‌های موجود را بررسی و اقدام به رزرو کنید.

۱ دیدگاه

پیام بگذارید